Naughty Stars
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naughty Stars


 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 #1

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Barbara Palvin
Stupid people are the reason why god created middle finger
Barbara Palvin


Prisvaigau : 232
Mane išreipino : 0
Gyvenamoji vieta : Pučkoriai ;o
Meilužiai : morkikių pardavėjas

#1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: #1   #1 EmptyPen. 08 09, 2013 6:46 pm

Ką manote apie šį stilių? laukiame kritikos ;o
spaudžiam:
Atgal į viršų Go down
https://naughty-stars.forumlt.com
Holland Roden
because fuck you. that's why.

Holland Roden


Prisvaigau : 59
Mane išreipino : 0

#1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: #1   #1 EmptyŠt. 08 10, 2013 12:23 pm

dabar jau matau logas kitas, negu įdėtas ten tam pirmam poste, bet anyway, vistiek pakomentuosiu.
šitas logas tikrai žyymiai gražesnis už tą pirmam poste, apskritai stilius visas irgi visai gražus, tik galbūt man kiek per daug tos rožinės spalvos, o tai didelė gerbėja jos toli gražu nesu, bet galbūt priprasiu,o gal ir ne. nesvarbu čia. vienintelis dalykas, kuris man žiaaauriai bado akis, tai tos skirtingos teksto spalvos, kai rašai paprastai arba pakreiptai :)
Atgal į viršų Go down
Bethany Noel Mota

Bethany Noel Mota


Prisvaigau : 232
Mane išreipino : 0
Gyvenamoji vieta : bomžyne
Meilužiai : he,neturiu

#1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: #1   #1 EmptyŠt. 08 10, 2013 12:46 pm

ačiū už nuomonę,tikrai atsižvelgsim darant kitą stilių į kritiką.;*
Atgal į viršų Go down
Crystal Reed
you better put a condom on - if you're gonna act like a dick you need to dress like one.
Crystal Reed


Prisvaigau : 40
Mane išreipino : 0

#1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: #1   #1 EmptySk. 08 11, 2013 7:33 pm

labai gerai, kad pakeitėt tą mėlyną demi logą į šitą, nes šitas žymiai geresnis palyginus su tuo :DD žodžiu, žinau, kad nesu kokia tai stiliaus kūrimo profė, bet manau reikia išsakyti savo nuomonę, niekas per galvą neduos, gal...
1. Logas. Jame man kiek per daug šarpo, dydis šiek tiek keistokas, gal būt per didelis kvardratas, visi esam pripratę prie stačiakampio, todėl tai šiek tiek atrodo keistokai :DDD Taip pat fontas, žinau, kad ne visi mokam jį pritaikyt, bet kitą kartą kuriant logą tiesiog siūlyčiau pasikuist po [You must be registered and logged in to see this link.] ir pažiūrėtko ten yra gero.. Taip pat yra normalių pačio ps fontų ;oo čia reikia pasėdėt, bet dėl forumo gyvavimo manau verta, juk daugelis šiais laikais žiūri būtent į stilių ;ooo Taip pat tik dabar atidžiai ištyrnėjus logą pamačiau jog pačioj apačioj yra forumo pavadinimas, jį tikrai siūlau padaryti tokios spalvos, kad matytųsi ;ooo
2. Bg ir spalvos. Kitam paskui rinkčiausi bg kurį uždėjus jis būtų per visą forumą, o ne tik vienoj vietoj, nes tai šiek tiek nervina, plius gadina visą forumo įvaizdį. Tikrai.. Taip pat kaip jau buvo minėta man asmeniškai per daug rožinės spalvos, labai per daug. Pati nesu pratusi prie tokio rožinio stiliaus todėl man jos per daug ;oo Kitam kartui siūlyčiau padaryt šviesų stilių, na bet ne per šviesų ;ooo
3. Pirmas gifas. Mano nuomone akis labai gadina tas vienišas gifas pasisveikinimo žinutėje. Manau jog būtų žymiai geriau jeigu vietoj to didelio vieno būtų du maži, patikėkit, daugelis sako jog taip gražiau ;oo
4. Css. Va čia galiu spausti ranką žmogui kuris juos uždėjo!! ;oo Viskas labai gražu, tik gal reiktų šiek tiek pamažinti mygtukų šešėlį, nes dedantis avatarą ar parašą nelabai matosi kas parašyta, nes per daug viskas sugrūsta ;oo Ai ir va kol dar nepamiršau gal reiktų dar šiek tiek pamažinti paveiksliukų kampus, kurie yra užlinkę ;ooo.. Dabar čia parašiau, kad viskas puiku, o vėl dėjau negražų komentarą, bet čia tik mano nuomonę, šjp css iš ties puikūs, tik padarius šitą dalyką jie gal būtų šiek tiek geresni ;oo nežinau galit tiesiog pabandyt taip padaryt, niekas nedraus atkeist ;oo 
Šjp gal būtų ir viskas tik labai norėtųsi jog pats forumas būtų 57-60% pločio, dabar toks mažytis atrodo, viskas sugrūsta, gal šiek tiek padidinus jį būtų geriau ;oo
Labai atsiprašau jeigu įžeidžiau ką nors, viliuosi kad negausiu į galvą kaip galvoju, o būsiu išklausyta. Tikrai nenoriu nieko peikt, pakeisti forumo ar pradėti čia aiškinti, tiesiog užsiregistruodama čia labai noriu jog forumas gyvuotų :**** Jeigu reikės kokios nors pagalbos kreipkitės ;oo*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





#1 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: #1   #1 Empty

Atgal į viršų Go down
 
#1
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Naughty Stars :: Nešk savo gauruotą užpakalį čia :: Stilius-
Pereiti į: